HABER AKIŞI

Ziyaret turuna çıktılar

 Tarih: 12-02-2018 04:00:00

Mimarlar Odası Eskişehir Şubesinin 25 Şubat 2018 tarihinde yapılacak seçimlerinde aday olan Mavi Liste ekibi, Vali Yardımcısı Ali Muhiddin Varol’u makamında ziyaret etti.

Mavi Liste adayları olarak, kendilerini, öncelikli yapacaklarını ve iddialı projelerini de anlattıkları toplantıda ekip adına konuşan Mimar Banu Gürlek, özellikle “uzlaşmacılık”, “katılımcılık” ve “şeffaflık” ilkelerine vurgu yaptı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü de dahil olmak üzere, mimarlık mesleğini ve meslektaşlarını ilgilendiren birçok önemli birimin Varol’a bağlı olduğunu bildiklerini belirten Gürlek, yönetime geldiklerinde Mimarlar Odası olarak çeşitli konularda işbirliği yapmak istediklerini, meslektaşlarının bilgi ve tecrübeleri ışığında kente ve ülkeye faydalı olabilecek çalışmalarda bulunabileceklerini söyledi. Vali Yardımcısı Varol da ekibe çalışmalarında başarılar diledi. (Özdemir Uçak)

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı