HABER AKIŞI

Takke düştü kel göründü

 Tarih: 14-12-2017 11:16:03
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel Büyükşehir Belediye Meclisi ve ESKİ Genel Kurulu’nda alınan kararlar nedeniyle AK Parti’li üyelere tepki gösterdi.

Sallarel yaptığı basın açıklamasında Odunpazarı Belediyesi tarafından vatandaşın yararına yapılacak olan projelerin AK Parti’li Meclis üyeleri tarafından engellendiğini iddia etti. Sallarel yazılı açıklamasında, “Eskişehir’in 50 yıllık su ihtiyacını karşılayacak ve vatandaşlarımızın musluklarından içilebilir suyu akıtacak olan Ilıca Barajı’nı engelleyen AKP Meclis üyelerinin verdikleri karar sonrası Eskişehir’e yaptıkları kötülüğü son Büyükşehir Meclis’in de halka nasıl hesap vereceklerinin utancıyla, can feveran ve komik bir şekilde kendilerini savunmaya çalıştıklarını gördük. Fakat Eskişehir halkının yararına olan vatandaşın iyiliğine olan her projeyi engelleyen AKP Meclis üyelerinin yaptıkları kötülükler bununla sınırlı değil” dedi.

İHBAR EDİYORUM

“CHP Odunpazarı İlçe Başkanı olarak AKP Meclis üyelerini Eskişehir ve Odunpazarı halkına ihbar ediyorum” diyen Sallarel sözlerini şöyle sürdürdü: “Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt’un,  Şehrin önünü açacak, yeni yaşam alanları oluşturacak olan Küçük Sanayi projesini engelliyorlar. Tüm dünya ülkeleri şehirleri zehirleyen toprağı, suyu, havayı ve insanları zehirleyen Kömürlü Termik Santrallerden vazgeçerken Tüm Eskişehir buna karşı çıkarken Odunpazarı Belediyesinin temiz enerji sağlayacak Güneş Enerji Santrali Projesi’ni engelliyorlar. Erenköy ve Karapınar’da oturan vatandaşlarımızın daha rahat, daha iyi koşullarda yaşaması için yapılacak olan Karapınar Toki 2. Etap projesi’ni engelliyorlar. Fakat unuttukları ya da göremedikleri bir şey var; Son Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısın da Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’in dediği gibi; ” takke düştü, kel göründü”…”

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı