istanbul escort
HABER AKIŞI

Sorunların takipçisiyiz

 Tarih: 08-08-2019 04:00:00

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri gazeteniz ŞEHİR’e bir nezaket ziyaretinde bulundular.  Başkan Ali Acar yaptığı değerlendirmede, “Görevimiz insana dokunmak, kaynaşıp bütünleşmek. Bunun için çok çalışacağız” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinden sonra AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı görevine vekalet eden Nuri Kahya’nın yerine ilçe başkanlığı görevine atanan Av. Ali Acar beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ahmet Faruk Petek, Bilal Karagöz, Ümit Sezer ve Tunahan Öztürk gazeteniz şehir’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Yapılan ziyarette Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktekin ve Yazıişleri Müdürü İlker Gökce hazır bulundu. Ziyarette değerlendirmelerde bulunan AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Acar, “Hedefimiz insanımıza dokunmak. Bu konuda başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum. Siyasette bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler ışığında hem şehrimize, hem hemşerilerimize hem de partimize yararlı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugüne kadar partimizin her kademesinde verilen her görevi layıkı ile yapmaya gayret ettik. Bundan sonrada daha çok çalışarak başarılı olacağımıza inanıyoruz.  Bölgemizin sorunlarını biliyoruz. Bölgemizin sorunlarının çözümü için gerekli uyarıları yapacağız ve sorunların çözümünün takipçisi olacağız” dedi. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktekin’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Acar ve ekibine başarılar diledi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Ayak basmadık yer kalmayacak Ayak basmadık yer kalmayacak AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’EİYAP ve Köy Köy Eskişehir’’ ..
Orman Bölge isyan etti Orman Bölge isyan etti Orman Bölge Müdürlüğü Seyitgazi’de yaşanan orman yangını nedeniyle sosyal medyad..
Konut satışları resmen çakıldı Konut satışları resmen çakıldı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir'..
15 milyonluk şeffaf ihale 15 milyonluk şeffaf ihale Odunpazarı Belediyesi, Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı Kayıhan Sokak No:1 adr..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı