HABER AKIŞI

Sorunların takipçisiyiz

 Tarih: 08-08-2019 04:00:00

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri gazeteniz ŞEHİR’e bir nezaket ziyaretinde bulundular.  Başkan Ali Acar yaptığı değerlendirmede, “Görevimiz insana dokunmak, kaynaşıp bütünleşmek. Bunun için çok çalışacağız” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinden sonra AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı görevine vekalet eden Nuri Kahya’nın yerine ilçe başkanlığı görevine atanan Av. Ali Acar beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ahmet Faruk Petek, Bilal Karagöz, Ümit Sezer ve Tunahan Öztürk gazeteniz şehir’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Yapılan ziyarette Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktekin ve Yazıişleri Müdürü İlker Gökce hazır bulundu. Ziyarette değerlendirmelerde bulunan AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Acar, “Hedefimiz insanımıza dokunmak. Bu konuda başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum. Siyasette bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler ışığında hem şehrimize, hem hemşerilerimize hem de partimize yararlı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugüne kadar partimizin her kademesinde verilen her görevi layıkı ile yapmaya gayret ettik. Bundan sonrada daha çok çalışarak başarılı olacağımıza inanıyoruz.  Bölgemizin sorunlarını biliyoruz. Bölgemizin sorunlarının çözümü için gerekli uyarıları yapacağız ve sorunların çözümünün takipçisi olacağız” dedi. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktekin’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Acar ve ekibine başarılar diledi.

  GÜNDEM HABERLERİ
Asırlık meslek yok oluyor Asırlık meslek yok oluyor Eskişehir’de 40 yıldır yün yorgancılığı yapan 78 yaşındaki Ekrem Şentorun, bugün..
Odunpazarı’nda esnaf umutlu Odunpazarı’nda esnaf umutlu Eskişehir'in en önemli kültürel miraslarını içerisinde barındıran tarihi Odunpaz..
Maskeli dilenciler sokaklarda Maskeli dilenciler sokaklarda Eskişehir’de vatandaşların yoğun olduğu Sıcak Sular Bölgesi’nde yardım isteyen m..
HABER ARŞİVİ
Yukarı