HABER AKIŞI

Sistemi anlattılar

 Tarih: 29-03-2017 04:00:00

 AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca, halk oylaması sürecini anlatmak üzere Tunalı ve Fatih mahallelerini ziyaret etti.
Beraberindeki parti yöneticileri ve üyelerle birlikte mahalle esnafı ile sohbet ederek güne başlayan İbrahim Yılmaz Kaynarca, memleket için destek isteyip halk oylamasını anlattıklarını belirtti. Kaynarca, "Esnafımız istikrardan yana. Ekiplerimiz aynı aşkla Fatih ve Tunalı mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledik. Başarılar diledik. Günün sonunda ekibimizle değerlendirme yaparak sonraki çalışmamıza kadar sözleştik“ dedi.  Tunalı Mahallesi Halk Sağlığı Merkezini de ziyaret eden AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca ve teşkilat üyeleri, çalışanlarla ve vatandaşlarla selamlaşıp Yeni Hükümet Sistemini anlattılar. (Kaan Özcan)

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı