istanbul escort
HABER AKIŞI

Şehitler için mevlit

 Tarih: 22-04-2018 04:00:00
Es Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ESAĞDER) tarafından vatan uğruna canını feda eden aziz şehitler için İlahiyat Camisi'nde Mevlid-i Şerif programı düzenlendi.

Cami imamı İsa Çelikateş tarafından Cuma namazı öncesi okunan Kur'an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif’in sevapları vatan savunmasında hayatını kaybeden aziz şehitlere hediye edildi. Yoğun ilgi gösterilen mevlit programında, okunan Kuran-ı Kerim ve ilahiler sonrası eller semaya açılarak şehitler için dualar edildi.  Program sonrası açıklama yapan ESAĞDER Başkanı Mehmet Şerif Karaca, bu sene aziz şehitleri anmak için Mevlid-i Şerif okutmayı uygun gördüklerini belirtti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Recep Tayyip Erdoğan, "Eskişehir, 31 Mart'ta şeh..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı