istanbul escort
HABER AKIŞI

Şehit eşinden büyük emanet

 Tarih: 09-01-2019 12:11:31
Afrin’de şehit olan Uzman Çavuş Serdar Ege’nin eşi Dilek Ege, Afrin dönüşü için eşi için kendisi işlediği Türk Bayrağı’nı Milletvekili Günay’a hediye etti.

AK Parti Eskişehir Milletvekili ve AK Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Nur Günay, beraberinde AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Esma Çakır ve Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Karademir ile birlikte Zeytin Dalı Harekatı’nda 10 Şubat’ta Afrin’de şehit olan Uzman Çavuş Serdar Ege’nin ailesini ziyaret etti.

BİZLERE EMANETSİNİZ

Şehit Uzman Çavuş Serdar Ege’nin eşi Dilek Ege, kızları Elif ve Elvan ile sohbet eden Prof. Dr. Günay, “Sizler bizlere emanetsiniz. Sizlere destek olmak için buradayız. Kahraman şehidimize tekrar Allah’tan rahmet diliyorum. Bizler bugün onlar sayesinde huzur içerisinde yaşıyoruz. Tüm şehitlerimizden Allah razı olsun” şeklinde konuştu. Günay, Şehit Eşi Dilek Ege’yi daha önce de ziyaret etmiş, isteklerini dinlemişti. Şehit Eşi Dilek Ege de Günay’a ‘’İsteyerek her daim kapımı çalan bir tek siz varsınız.’’ Diyerek teşekkür etti.

TÜRK BAYRAĞINI HEDİYE ETTİ

Şehit Uzman Çavuş Serdar Ege’nin eşi Dilek Ege, Prof. Dr. Günay’a kendi elleriyle iğneler ile işlediği Türk Bayrağı’nı hediye etti. Dilek Ege, “Bu Bayrağı yapmaya eşim Afrin Harekatı’nda iken başlamıştım. Eğer dönebilseydi kendisine hediye edecek ve odasına asacaktım. Ne yazık ki dönemedi. Samimiyetiniz ve destekleriniz için bunu size hediye etmek istiyorum” dedi. Prof. Dr. Günay hediye için Dilek Ege’ye çok teşekkür etti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Recep Tayyip Erdoğan, "Eskişehir, 31 Mart'ta şeh..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı