istanbul escort
HABER AKIŞI

Önemli olan iş üretmek

 Tarih: 19-06-2018 11:14:17

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi'nde çalışan personeli ile bayramlaştı.

 

Başkan Kurt, belediye personeli ile bayramlaşarak Ramazan Bayramı'nı kutladı. Odunpazarı Belediyesi'nde çalışan personel ile belediye meclis salonunda bir araya gelen Başkan Kurt, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park, Bahçeler Müdürlüğü Atölyesini de ziyaret etti. Çalışanlarla bayramlaşan Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi'nde çalışanlarının bir aile oluşturmaya çalıştıklarını söyledi. Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin yaz programında daha duyarlı ve dikkatli olması gerektiğini söylediği konuşmasında Odunpazarı Belediyesi için en önemli olan şeyin iş üretmek olduğunu ifade etti. Başkan Kurt, “İş ürettiğimiz zaman bu işten kimin ya da hangi partilinin yaralanacağı önemli değil. Bu yapılan işten herkes yaralanacak” dedi. Bayramlaşma töreninde ayrıca Tüm-Bel-Sen Eskişehir Şube Başkanı Ergun Uzun, Belediye- İş Şube Başkan Yardımcısı Kemal Azak, Tüm Yerel-Sen Temsilcisi Caner Özcan ve  Bem-Bir-Sen Eskişehir Şube Başkan Yardımcısı Fethullah Özsarı da konuşma yaparak belediye personelinin bayramını kutladı. HM

  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı