HABER AKIŞI

Önemli olan iş üretmek

 Tarih: 19-06-2018 11:14:17

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi'nde çalışan personeli ile bayramlaştı.

 

Başkan Kurt, belediye personeli ile bayramlaşarak Ramazan Bayramı'nı kutladı. Odunpazarı Belediyesi'nde çalışan personel ile belediye meclis salonunda bir araya gelen Başkan Kurt, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park, Bahçeler Müdürlüğü Atölyesini de ziyaret etti. Çalışanlarla bayramlaşan Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi'nde çalışanlarının bir aile oluşturmaya çalıştıklarını söyledi. Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin yaz programında daha duyarlı ve dikkatli olması gerektiğini söylediği konuşmasında Odunpazarı Belediyesi için en önemli olan şeyin iş üretmek olduğunu ifade etti. Başkan Kurt, “İş ürettiğimiz zaman bu işten kimin ya da hangi partilinin yaralanacağı önemli değil. Bu yapılan işten herkes yaralanacak” dedi. Bayramlaşma töreninde ayrıca Tüm-Bel-Sen Eskişehir Şube Başkanı Ergun Uzun, Belediye- İş Şube Başkan Yardımcısı Kemal Azak, Tüm Yerel-Sen Temsilcisi Caner Özcan ve  Bem-Bir-Sen Eskişehir Şube Başkan Yardımcısı Fethullah Özsarı da konuşma yaparak belediye personelinin bayramını kutladı. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER Eskişehir ve Kütahya sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü ba..
Okullarda güvenli geçiş Okullarda güvenli geçiş Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile ok..
Ortak akılla çözeriz Ortak akılla çözeriz AK Parti Genel Merkez tarafından dış ilçelerden sorumlu olarak görevlendirilen M..
HABER ARŞİVİ
Yukarı