istanbul escort
HABER AKIŞI

Hekimlere vefa plaketi

 Tarih: 05-12-2018 11:36:08
Acıbadem Eskişehir Hastanesi tarafından meslekte 30 yılını dolduran kadın doğum uzmanı hekimler için plaket töreni düzenlendi.

Bir otelin davet salonunda Acıbadem Eskişehir Hastanesi Tüp Bebek Merkezinin organizasyonu ile düzenlenen törende, kent ve bölgedeki çeşitli hastanelerde görev yapan hekimler bir araya geldi. Törende konuşan Acıbadem Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Ahmet Fatih Öğüç, “Bizim hem şehrimize hem de bölgemize yapmış olduğumuz hizmetlerden çok daha büyüğünü, çok daha uzununu ve çok daha emek vererek yapan ağabeylerimizi özellikle burada ağırlamaktan mutluyuz. Onlara küçük de olsa şükranlarımızı, saygılarımızı arz etmek üzere için bu töreni düzenledik” ifadelerini kullandı. Ardından konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Aranızda bulunmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Belediye başkanlığı esnasında mesleğimden ayrı düştüm ama bu tip toplantılarla onu gidermeye çalışıyorum. Bir belediye başkanı olarak sağlık projelerini çok önemsiyorum. Hekimlik duygusu insanın içine o kadar siniyor ki onun çıkması veya kopması mümkün değil. Bugün aramızda deneyimli hekim ağabeylerimizin plaket töreni var. Onlara yaşamlarında, mesleklerinde devam ediyorlarsa mesleklerinde başarılar ve uzun sağlıklı yıllar diliyorum” ifadelerini kullandı.  Yapılan konuşmalar sonrası Eskişehir ve bölgede çalışan meslekte 30 yıllık hizmet süresini aşan hekimlere anı plaketleri takdim edildi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
YALOVA’DA  YAKALANDI YALOVA’DA YAKALANDI Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşinin Eskişehi..
MUHTEŞEM KUTLAMA MUHTEŞEM KUTLAMA 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ulus Anı..
BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca Anadolu'yu çevreleyen üç denizde eş zamanlı düze..
İşte katılımcı belediyecilik İşte katılımcı belediyecilik Katılımcı yönetim anlayışı ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, paydaşlarını art..
HABER ARŞİVİ
Yukarı