HABER AKIŞI

Hamamyolu eskisi gibi

 Tarih: 05-06-2020 04:00:00

Hamamyolu bölgesi yaklaşık iki buçuk ay aradan sonra tekrar eski günlerinin canlılığına kavuşmaya başladı.

Hamamyolu parkı Korona virüs (COVİT 19) salgını nedeniyle uzun süredir sessizliğe bürünmüştü. Haftalarca bomboş kalan, yüzlerce esnafın işyerlerini kapattığı kentin en yoğun kalabalıklarının gözlendiği bölge yeni dönemde eski canlılığına kavuşmaya başladı. Trafiğe kapalı olan ve bir süre önce yeni düzenlemeler ile çehresi değişen bölge, havaların da ısınması ile birlikte hareketlendi. Kısıtlamaların kalkmasından sonra eski günlerindeki canlılığına geri kavuşmaya başlayan bölgede vatandaşların çoğunluğu maske ve sosyal mesafe kurallarına uyduğu gözlenirken, sık sık istisnalara da rastlanıyor. Eskişehir’in en güzel bölgelerinden olan Hamamyolu bölgesi yeşilliği, açık çay bahçeleri ve çocuk eğlence mekânları ile ailelerin en çok tercih eden bir parktır.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
BEBEĞİ GÖREN HASTANEYE BEBEĞİ GÖREN HASTANEYE Yeni doğan bebekleri için geleneksel Afgan pilavı hazırlayan Afganistan uyruklu ..
TOKİ’DE İLK KURA ÇEKİLDİ TOKİ’DE İLK KURA ÇEKİLDİ TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında Çifteler ilçesinde yapımı başlayaca..
107 gün sonra 107 gün sonra Camilerin içinde namaz kılmaya verilen aranın sona ermesiyle, Eskişehir’in tarih..
Çocuk dostu muhtar Çocuk dostu muhtar İstiklal Mahallesi Muhtarı Hüseyin Alparslan, bir hayırsever tarafından kendiler..
HABER ARŞİVİ
Yukarı