HABER AKIŞI

Adalet ve liyakat şart

 Tarih: 29-01-2020 04:00:00

MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak TÜRKAV Eskişehir Şubesi’nin İl İstişare Toplantısı’na katıldı. Toplantıda ayrıca MHP İl Başkanı İsmail Candemir, MHP Tepebaşı Meclis üyesi Eyüp Yılmaz, MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses, MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Mustafa Komar, Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Haydar Urfalı ve çok sayıda davetli yer aldı. Genel bir değerlendirme yapan MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, “Ülkemizin parlak geleceği milliyetçi vatansever kadrolar ile inşa edilecektir. Eskişehir’de zaman zaman sıkıntılar bize ulaşıyor. Bürokraside daha dikkatli olunmalıdır. Çalışma ortamlarında huzur bozucu faaliyetlere izin verilmemelidir. Bunların takipçisi olacağız. Türkiye ve Eskişehir’deki tüm gelişmeleri takip ediyoruz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, ülkenin geleceği için sorumluluk almıştır. Ülkemizin bekası Cumhur ittifakının başarısı için sabredip gayret göstereceğiz. Adalet ve liyakat çok önemli”dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
15 yıl sonra YENİDEN! 15 yıl sonra YENİDEN! Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kızılinler-Eşenkara Kür Merkezi Projesi ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı