istanbul escort
HABER AKIŞI

Zeka Atölyesi açıldı

 Tarih: 14-03-2019 04:00:00
TUSAŞ Motor Sanayii A.Ş. (TEI) tarafından Seyyid Battalgazi İmam Hatip Ortaokuluna kütüphane ve Seyitgazi Cevizli İlkokuluna Zeka Atölyesi kuruldu.

Eskişehir’in Seyitgazi ilçesine bağlı Seyyid Battalgazi İmam Hatip Ortaokulu, okullarındaki eksiklik dolayısıyla TEI'ye başvurdu. Bunun üzerine TEI çalışanları tarafından kütüphaneye bilgisayar, bilgisayar masası, kitaplık, masa, sandalye, armut koltuk, minder, kitaplar, satranç seti, zeka oyunları alınarak yerleştirdi. Öğrenciler, yeni kitap ve ekipmanlarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. TEI'den yapılan açıklamada, "Bugün Seyyid Battalgazi İmam Hatip Ortaokulu kütüphanesinin ve Cevizli İlkokulu Zeka Atölyesi’nin açılışını yaptık. Şehrimize farklı sosyal sorumluluk projeleri ile katkı sağlamaya devam ediyoruz. Zeka atölyeleri projelerinin lkini 2016 yılında Eskişehir’de Ali Rıza Efendi İlkokulu’na kurulması ile başlattık. Bu zamana kadar şehrimizde 3 tane ilçe, 4 tane de merkez olmak üzere 7 ilkokula zeka atölyesi kurduk“ifadelerine yer verildi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı