HABER AKIŞI

Yumruğu masaya vurma zamanı

 Tarih: 23-11-2017 04:00:00

Çelik, Kızılinler Projesi başta olmak üzere Sanayi Projesi, Gündoğdu Mahallesi ve birkaç mahallenin kat artırımı gibi kentin en önemli projelerinin bir yıl geçmesine rağmen hala yapılmadığını belirtti.  Çelik, yaptığı açıklamada, “İktidar ve muhalefet partisinin il başkanlarının ve milletvekillerinin söz konusu Eskişehir olduğu zaman bir araya gelerek bu tür projeleri hayata geçirmeleri gerekir. Sanayi Projesi hala yapılmadı. 10 yıldan beri bahsediliyor. Bir türlü olmuyor. İktidar ve muhalefet partileri Eskişehir söz konusu ise Ankara’da bir araya gelerek masaya yumruklarını vurup sorunları çözmelidir. Bursa’yı bıraktık neredeyse İnegöl ile çekişir hale geldik. İhracatımız İnegöl ile aynı seviyede. Komşumuz olanilin ilçesiyle çekişir haldeyiz. Eskişehir’in ne kadar geri de kaldığını düşünebiliyor musunuz?” diye sordu. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
AYNI GEMİNİN  YOLCULARIYIZ AYNI GEMİNİN YOLCULARIYIZ Büyükelçilere verilen yemekte konuşan Vali Özdemir Çakacak, “Biz kendimizi Afrik..
Kireç Mahallesi’nde su sevinci Kireç Mahallesi’nde su sevinci Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sı..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı