istanbul escort
HABER AKIŞI

VATANDAŞA ORTAKÇIMISINIZ?

 Tarih: 22-01-2018 05:00:00  -   Güncelleme: 22-01-2018 10:52:13
HAKLAR GERİ VERİLMEDİ
Parti binasındaki basın toplantısında konuşan Demokrat Parti Tepebaşı İlçe Başkanı  Ketenci, “Tepebaşı ilçemizin Yeşiltepe Mahallesi sakinleri huzursuz bir vaziyette. Bu mahallemizde 1989 yılı İmar Planları’nda üniversitenin büyümesi ve istimlak değerinin düşmesi için o günkü rektör Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen belediye başkanı Sezai Aksoy ile uzlaşıp kat indirimi uygulanmış olup daha sonraki planlarda alınan hakları geri verilmemiştir” dedi.
GÖREVE ÇAĞIRIYORUM
Ketenci sözlerine şöyle devam etti: “Mahalleli ellerinden alınan bu haklarını geri istemektedir şimdi soruyorum bu mahallede nasıl bir tasarrufu var yerel yönetimin? Tapuları beraber mi kazanıp aldınız ya da ortakçı mısınız? Burada 9 bin hane ve 2 bin 300 vatandaşımız yaşamakta. Belediye Meclisi’nde AKP çoğunluğu olması bu sorunları birbirine atan ve hiçbir hizmet üretemeyen bir meclis haline getirmiştir meclisi ve belediyeleri göreve çağırıyorum.”  (Kaan Özcan)
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı