HABER AKIŞI

VATANDAŞA ORTAKÇIMISINIZ?

 Tarih: 22-01-2018 05:00:00  -   Güncelleme: 22-01-2018 10:52:13
HAKLAR GERİ VERİLMEDİ
Parti binasındaki basın toplantısında konuşan Demokrat Parti Tepebaşı İlçe Başkanı  Ketenci, “Tepebaşı ilçemizin Yeşiltepe Mahallesi sakinleri huzursuz bir vaziyette. Bu mahallemizde 1989 yılı İmar Planları’nda üniversitenin büyümesi ve istimlak değerinin düşmesi için o günkü rektör Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen belediye başkanı Sezai Aksoy ile uzlaşıp kat indirimi uygulanmış olup daha sonraki planlarda alınan hakları geri verilmemiştir” dedi.
GÖREVE ÇAĞIRIYORUM
Ketenci sözlerine şöyle devam etti: “Mahalleli ellerinden alınan bu haklarını geri istemektedir şimdi soruyorum bu mahallede nasıl bir tasarrufu var yerel yönetimin? Tapuları beraber mi kazanıp aldınız ya da ortakçı mısınız? Burada 9 bin hane ve 2 bin 300 vatandaşımız yaşamakta. Belediye Meclisi’nde AKP çoğunluğu olması bu sorunları birbirine atan ve hiçbir hizmet üretemeyen bir meclis haline getirmiştir meclisi ve belediyeleri göreve çağırıyorum.”  (Kaan Özcan)
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı