HABER AKIŞI

Tepebaşı gaza bastı

 Tarih: 05-06-2020 04:00:00

Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, sorunsuz bir üstyapı için gerçekleştirdiği çalışmalara devam ediyor. Ekipler, birçok noktada eş zamanlı çalışma yaparak yolları ve kaldırımları iyileştiriyor.

Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin birçok noktasında eş zamanlı çalışma gerçekleştiriyor.Bu kapsamda Bahçelievler Mahallesi Şafaklar ve Dumanlı Sokak, Esentepe Mahallesi Cemsultan Sokak ve civarı, Çamlıca Mahallesi İlke Sokak, Ertuğrulgazi Mahallesi Çitekçi Sokak ve Şirintepe Mahallesi Birkurt Sokak’ta kaldırım ve kilit taş çalışması gerçekleştiriliyor. Ayrıca Yenibağlar Mahallesi Tutanlı, Sapanca, Beraberlik Sokak, Bahçelievler Mahallesi Dumanlı Sokak, Ertuğrulgazi Mahallesi Selen ve Dereli Sokak, Işıklar Mahallesi Cumhuriyetçi Sokak ve Mamure Mahallesi Eceğül Sokak’ta da asfalt yama ile Sakintepe Mahallesi yollarında iyileştirilme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.Vatandaşlar, mahallelerindeki üstyapı çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirirken, Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de planlanan program çerçevesinde çalışmaların devam edeceğini bildirdi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
BEBEĞİ GÖREN HASTANEYE BEBEĞİ GÖREN HASTANEYE Yeni doğan bebekleri için geleneksel Afgan pilavı hazırlayan Afganistan uyruklu ..
TOKİ’DE İLK KURA ÇEKİLDİ TOKİ’DE İLK KURA ÇEKİLDİ TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında Çifteler ilçesinde yapımı başlayaca..
107 gün sonra 107 gün sonra Camilerin içinde namaz kılmaya verilen aranın sona ermesiyle, Eskişehir’in tarih..
Çocuk dostu muhtar Çocuk dostu muhtar İstiklal Mahallesi Muhtarı Hüseyin Alparslan, bir hayırsever tarafından kendiler..
HABER ARŞİVİ
Yukarı