HABER AKIŞI

Sıkıntıları dinledik

 Tarih: 11-01-2018 04:00:00
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, göreve tekrar seçildiğinden itibaren ilk çalışmalarından biri muhtar ziyaretleri oldu. Sallarel şu ana kadar Gültepe, Yenikent, Çankaya, Karapınar, Orta Mahalle, Gökmeydan, Yıldıztepe, Büyükdere, Alanönü, Akçağlan mahalle muhtarlarını ziyaret etti.  Sallarel ziyaretlerle ilgili şunları söyledi: “Gültepe Mahalle Muhtarımız ve Mahalle sakinlerine AKP Meclis Üyelerinin Yenikent Pazar Projesi’ni engellediklerini anlattık. Halkın yararına olan projeleri engelleyenleri her yerde anlatmaya devam edeceğiz. Karapınar’da TOKİ’nin mağdur ettiği vatandaşı ve AKP’nin söz verdiği halde yerine getirmediği projeleri konuştuk. Vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinledik. Muhtarların sorunlarını ve mahallelerimizin eksikleri ile ilgili konuştuk.”  (Özdemir Uçak)
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı