HABER AKIŞI

SEÇİM YOK REKABET VAR

 Tarih: 27-09-2020 14:23:39

Eskişehir’deki başta iktidar partisi olmak üzere muhalefet partileri adeta üye yapma yarışına girdi. Bir süre önce AK Parti tarafından halkın yoğun olduğu Hamamyolu Caddesi Yediler Parkı girişinde bir tanıtım ve üye kaydı standı açılmıştı.

Bunun hemen ardından Saadet Partisi de harekete geçerek aynı güzergaha stant kurdu. Her iki partinin başlattığı kampanyaya son olarak CHP ile İYİ parti de katıldı. CHP Atatürk Bulvarında hem üyelik standı hem de kuruluş yıldönümü adı altında bir fotoğraf sergisi açarken dün de İYİ parti Eskişehir teşkilatı Hamamyolunda üye kaydı yapmak ve genel başkanları Meral Akşener’e destek sağlamak amacıyla bir stant kurdu. İYİ Parti üyeleri akşam saatlerine kadar hem bildiri dağıttı hem de Eskişehirlilere vatandaşlara partilerine üye olmak için çağrıda bulundu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE DURUM VAHİM ESKİŞEHİR’DE DURUM VAHİM Vaka artışının yüksek olduğu 8 il arasında yer alıyor.
Bekçiler göreve başladı Bekçiler göreve başladı Hizmet binası bahçesinde düzenlenen törende konuşan, İl Emniyet Müdürü Engin Din..
GÜNLÜK VAKA  500’E YÜKSELDİ GÜNLÜK VAKA 500’E YÜKSELDİ Eskişehir Kütahya Bilecik Diş Hekimleri Odası, Eskişehir Bilecik Eczacı Odası, ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı