HABER AKIŞI

Sağlıkçılara destek müjdesi

 Tarih: 30-03-2017 11:29:43

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, çalışanların talepleri ve verilen hizmetlerle ilgili bilgi almak ve yerinde değerlendirmeler yapmak amacıyla Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ni ziyaret etti. Çeşitli birimlerde bulunan hasta ve çalışanları ziyaret eden Günay, daha sonra klinik destek personeli ile toplantı salonunda buluştu.  Özellikle Hizmet Alımı yoluyla çalışan Klinik Destek Personellerimizin toplu Sözleşmeyle alacakları haklarında mağduriyet yaşanmaması için verdiği destekle sorun çözüldü. Yaklaşık 3 aydır hizmet alımı yapılan firmanın toplu sözleşme yapacak sendikanın yetkisiz olduğuna mahkeme nezdindeki itirazını kaldırması hususunda alınan söz ile hastanede çalışan klinik destek personelleri bayram etti. Günay konu ile ilgili ‘’Sağlık çalışanlarımızın taleplerini dinlemek, onların sorunlarını çözmek şehrin vekili olarak bizim görevimiz. Burada da sağlık çalışanlarımızın taleplerini dinledik ve buna en hızlı şekilde nasıl çözüm üretebiliriz diye çalışmasını yaptık. Müjdeli haberi vermekten tabi ki mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye Milletvekili Emine Nur Günay ilk resmi ziyaretini sandıktan Türkiye ortalaması ü..
Eskişehir’in sesi olacağız Eskişehir’in sesi olacağız CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis’te yemin töreni sonrasında açıklamalarda..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı