HABER AKIŞI

Sağlıkçılara destek müjdesi

 Tarih: 30-03-2017 11:29:43

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, çalışanların talepleri ve verilen hizmetlerle ilgili bilgi almak ve yerinde değerlendirmeler yapmak amacıyla Eskişehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ni ziyaret etti. Çeşitli birimlerde bulunan hasta ve çalışanları ziyaret eden Günay, daha sonra klinik destek personeli ile toplantı salonunda buluştu.  Özellikle Hizmet Alımı yoluyla çalışan Klinik Destek Personellerimizin toplu Sözleşmeyle alacakları haklarında mağduriyet yaşanmaması için verdiği destekle sorun çözüldü. Yaklaşık 3 aydır hizmet alımı yapılan firmanın toplu sözleşme yapacak sendikanın yetkisiz olduğuna mahkeme nezdindeki itirazını kaldırması hususunda alınan söz ile hastanede çalışan klinik destek personelleri bayram etti. Günay konu ile ilgili ‘’Sağlık çalışanlarımızın taleplerini dinlemek, onların sorunlarını çözmek şehrin vekili olarak bizim görevimiz. Burada da sağlık çalışanlarımızın taleplerini dinledik ve buna en hızlı şekilde nasıl çözüm üretebiliriz diye çalışmasını yaptık. Müjdeli haberi vermekten tabi ki mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı