HABER AKIŞI

ÖNCE MORAL SONRA SAHA

 Tarih: 09-01-2018 04:00:00
İYİ Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı müzik eşliğinde bir etkinlik düzenledi. Geceye partililer eşleriyle katılırken birliktelik mesajı verildi.

İYİ Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Özlem Ayrancı ve yönetim kurulu üyeleri; bir otelin toplantı salonunda bir araya gelerek müzik etkinliğinde buluştu. Etkinliğine İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Arslan Kabukcuoğlu ve  eşi  Sare Kabukcuoğlu ile birlikte katıldı. İYİ Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Özlem Ayrancı yaptığı konuşmada, “ İYİ Parti Odunpazarı İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, bir otelin toplantı salonunda akşam üzeri toplandık ve müzik eşliğinde kaynaşma, iletişim etkinliği düzenledik. Yönetim kurulu üyelerimiz bu etkinlikte, birbirleriyle sohbet ettiler, kaynaştılar ve birbirleriyle iyi bir iletişim kurdular. Etkinliğimiz hoş ve samimi bir ortam içerisinde geçti. İyi bir iletişimle çalışmalarımızı önümüzdeki günlerde sahalarda, halkla, sivil toplum kuruluşları ile esnaflarla iç içe sürdüreceğiz. Halkımızla iç içe olarak çözüm üreten bir parti olacağız. Üye sayımız gün geçtikçe hızla artmakta ve halkımızın ilgisi İYİ Parti'ye gün geçtikçe fazlalaşmaktadır. Üye kayıtlarımızı yönetim kurulunun onayına sunarak, genel merkezimize göndermekteyiz. Önümüzdeki günlerde mahallelere giderek  mahalle temsilcilerimizi seçeceğiz ve sahada olup partimizi anlatacağız. Ziyaret programlarımızı yapıp, bu program çerçevesinde sürdüreceğiz. Önümüzdeki günlerde çalışmalarımız, sahada hareketli geçecektir'' diye konuştu.  İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Aslan Kabukcuoğlu da etkinlikte yaptığı konuşmasında, ''İYİ Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatının kaynaşma etkinliğini takdirle karşılıyorum. İYİ Parti Genel Başkanımız Meral Akşener, 13 Ocak’ta Eskişehir'e geleceğinden hazırlıklarımızı sürdürüyoruz'' dedi. Görme Engelli ve İYİ Parti Odunpazarı İlçe Yönetim Kurulu üyesi Satılmış Çetinkuş, birbirinden güzel müzik eşliğinde Eskişehir Türküleri söyledi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı