HABER AKIŞI

Makam tapulu mal değildir!

 Tarih: 13-05-2019 04:00:00

Tornacılar ve Oto Tamircileri Odası Başkanı Adnan Karamanlı, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu üyeliğinden kendi iradesiyle istifa ettiğini açıkladı. Karamanlı istifa konusuna açıklık getirerek, “Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden istifa etmem ile ilgili, bazı internet sitelerinde, gerçeklerle bağdaşmayan yorum ve haberlere yer verilmesi nedeniyle kamuoyunu aydınlatmak amacıyla bu açıklamayı yapma gereği duydum. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kumlu Üyeliği görevinden, işlerimin yoğunluğu ve mevcut yönetim kurulunda bulunan bazı arkadaşlarımızla olan görüş ayrılıklarımız nedeniyle istifa etmiş bulunmaktayım. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, esnafın en üst düzeyde temsil edildiği kurumdur ve kimsenin de tapulu malı değildir. Başkanı ve yönetim kurulu seçimle gelir ve yine seçimle gider. Eskişehir Tornacılar ve Oto Tamircileri Odası Başkanı olarak da, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği görevine seçimle gelmiş biriyim. Ve kendi irademle bu görevden ayrılmaya karar verdim” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
YHT’DE KRİZ ÇÖZÜLDÜ YHT’DE KRİZ ÇÖZÜLDÜ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 tedbirleri nedeniyle a..
Mahmudiye’de büyük heyecan Mahmudiye’de büyük heyecan Osmanlı Ordusunun at ihtiyacını karşılamak üzere 1815 yılında hara kurulan Eskiş..
Günay ilçe turunda Günay ilçe turunda AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, korona virüs karantin..
HABER ARŞİVİ
Yukarı