istanbul escort
HABER AKIŞI

iki ölüm 11 hayat

 Tarih: 16-04-2018 04:00:00
HEMEN YOLA ÇIKTI
Kalp krizi sonrası Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde takip edilirken beyin ölümü gerçekleşen hastadan ailenin onayıyla alınan Karaciğer, böbrekler, kornealar ve kalp kapakçıkları Ankara ve İstanbul’ da organ nakli bekleyen 7 hastanın umudu oldu. Organlar hızlı bir şekilde ekip tarafından alınarak hastalara nakil olmak üzere yola çıktı.  
AİLELER ONAY VERDİ
Öte yandan Eskişehir Devlet Hastanesi’nde Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi’de beyin kanaması ile yatmakta olan ve beyin ölümü gerçekleşen 56 yaşındaki bir hastanın ailesi organlarını bağışlayarak 4 hastaya umut oldu. Organ nakli bekleyen hastalara müjdeli haber Eskişehir Devlet Hastanesi’nden verilirken hastane yetkilileri organ bağışı yapan ailelere teşekkür ederek organ bağışı yapılması çağrısında bulundu. 
  GÜNDEM HABERLERİ
ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Recep Tayyip Erdoğan, "Eskişehir, 31 Mart'ta şeh..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı