istanbul escort
HABER AKIŞI

Herkese örnek olsun

 Tarih: 17-01-2018 04:00:00

Eskişehir’de Elif Tezanlar isimli bir ev hanımı, oluşturduğu ‘Kucak dolusu hayaller’ adlı projesi kapsamında 300’den fazla çocuğun hayallerini gerçekleştirdi. 


Evli ve 1 çocuk annesi Elif Tezanlar, hayallerini gerçekleştirmek isteyen çocuklar için bir şeyler yapması gerektiğini düşünerek ‘Kucak dolusu hayaller’ projesini başlattı. Tezanlar projesiyle yardım etmek isteyen insanlara ulaşarak çocukların hayallerini gerçekleştiriyor. Elif Tezanlar, projesi başladıktan bu güne kadar 300’den fazla çocuğu hayalleri ile buluşturduğunu söyledi. Tezanlar,  “ En son Şehit Ekrem Saygı Ortaokulu’nu bir sponsor firmanın katkısıyla sinemaya götürdüm. Stat gezisi yaptık, Kent Park’ı gezdik. Ardından Eskişehir Galatasaray Futbol Okulu’na gittik. Selma İşbitiren ve Antrenör Ali Bey çocuklarımızı ağırladılar. UltrAslan Aydın Üniversitesi sorumlusu Kaan Deligöz önderliğinde de UltrAslan lise grubu, çocuklarımıza atkı hediyeleri için sponsor oldu. Her şey için tek başıma uğraşıp çabalıyorum.”  Öte yandan Tezanlar, projeye katılmak ve destek vermek isteyenlerin kucakdolusuhayaller@hotmail.com mail adresinden ulaşabilecekleri belirtti. İHA

  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı