HABER AKIŞI

Herkese örnek olsun

 Tarih: 17-01-2018 04:00:00

Eskişehir’de Elif Tezanlar isimli bir ev hanımı, oluşturduğu ‘Kucak dolusu hayaller’ adlı projesi kapsamında 300’den fazla çocuğun hayallerini gerçekleştirdi. 


Evli ve 1 çocuk annesi Elif Tezanlar, hayallerini gerçekleştirmek isteyen çocuklar için bir şeyler yapması gerektiğini düşünerek ‘Kucak dolusu hayaller’ projesini başlattı. Tezanlar projesiyle yardım etmek isteyen insanlara ulaşarak çocukların hayallerini gerçekleştiriyor. Elif Tezanlar, projesi başladıktan bu güne kadar 300’den fazla çocuğu hayalleri ile buluşturduğunu söyledi. Tezanlar,  “ En son Şehit Ekrem Saygı Ortaokulu’nu bir sponsor firmanın katkısıyla sinemaya götürdüm. Stat gezisi yaptık, Kent Park’ı gezdik. Ardından Eskişehir Galatasaray Futbol Okulu’na gittik. Selma İşbitiren ve Antrenör Ali Bey çocuklarımızı ağırladılar. UltrAslan Aydın Üniversitesi sorumlusu Kaan Deligöz önderliğinde de UltrAslan lise grubu, çocuklarımıza atkı hediyeleri için sponsor oldu. Her şey için tek başıma uğraşıp çabalıyorum.”  Öte yandan Tezanlar, projeye katılmak ve destek vermek isteyenlerin kucakdolusuhayaller@hotmail.com mail adresinden ulaşabilecekleri belirtti. İHA

  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı