HABER AKIŞI

Hastane okuluna bağış

 Tarih: 10-03-2018 04:00:00
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Okuluna, Bursa Özel Şahinkaya Eğitim Kurumları tarafından bağış yapılarak serviste tedavi gören çocukların hastane okulunda devam eden eğitimleri için gerekli ihtiyaçlar karşılandı.

Başhekimlik toplantı salonunda düzenlenen plaket töreninde Şahinkaya Özel Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Şahinkaya ve Özel Rasim Şahinkaya Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Nihat Tekin’e plaketlerini Hastane Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Elif Doyuk Kartal takdim etti. hassasiyetlerinden ve bağışlarından dolayı tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Hastane Başmüdürü Mesut Sarıbardak ise bu anlamlı projede emeği geçen herkese teşekkür etti.  11’inci sınıflar koordinatörleri Özge Güçlü, Cenk Koçaklı ve öğretmenler sosyal sorumluluk komitesi öğrencilerinin eşliğinde serviste tedavi gören çocukları ziyaret ederek hediye veren bağışçılar çocukların morallerinin yükselmesine katkıda bulundular. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı