HABER AKIŞI

Geri dönüşüme tam destek

 Tarih: 23-11-2017 04:00:00

Eskişehir Kent Konseyi Çevre Sağlık Çalışma Grubu tarafından geri dönüşümün önemine dikkat çekmek üzere geçen yıl başlatılan eğitim çalışmaları devam ediyor.  Sunumlar, videolar ve uygulamalı örneklerle desteklenen eğitimler bu yılki eğitim-öğretim yılında ilk olarak Süleyman – Havva Kamışlı İlkokulu 4. sınıf öğrencilerine verildi. Eğitimlere katılan Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, geri dönüşüm eğitimleri ile binlerce öğrenciye ulaştıklarını ifade ederek “ Kentimizin geleceğine yönelik yapacağımız en önemli çalışmanın, çocuklarımıza geri dönüşümün önemine dair verilecek eğitimler olduğunu düşünüyoruz. Konseyimizde gönüllü eğitimcilerimiz ve konunun uzmanları ile bu dönem de, eğitimlerimiz devam edecek. “dedi.   (Kaan Özcan)

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
AYNI GEMİNİN  YOLCULARIYIZ AYNI GEMİNİN YOLCULARIYIZ Büyükelçilere verilen yemekte konuşan Vali Özdemir Çakacak, “Biz kendimizi Afrik..
Kireç Mahallesi’nde su sevinci Kireç Mahallesi’nde su sevinci Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sı..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı