HABER AKIŞI

Dava adamına son görev

 Tarih: 25-06-2020 04:00:00

Saadet Partisi İl Sekreteri, emektar isim Yaşar Şaylısoy hayatını kaybetti. Şaylısoy için düzenlenen cenaze törenine sevenleri akın etti.

Eskişehir siyasetinin emektar isimlerinden Saadet Partisi İl Sekreteri Yaşar Şaylısoy geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. Şaylısoy için Kurtuluş Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Saat Partisi İl Başkanı Fesih Bingöl başta olmak üzere Saadet Partisi yöneticileri, partililer, vatandaşlar, sevenleri, ailesi ve yakın dostları da katıldı. Şehir Gazetesi olarak Şanlısoy’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

  GÜNDEM HABERLERİ
KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Hayvan Pazarı’nda kurbanlık hayvan satmak isteye..
Avukatlar isyan etti Avukatlar isyan etti Eskişehir Adliyesi önünde bir araya gelen Eskişehir Barosu avukatları getirilmek..
Kooperatifçiliğe tam destek Kooperatifçiliğe tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yıldıztepe Kooperatifi’ni ziyaret eder..
ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES Salgın döneminde bakım ve tadilat işlemlerinden geçirilerek baştan aşağı yenilen..
HABER ARŞİVİ
Yukarı