istanbul escort
HABER AKIŞI

Daha çok yeşili hedefliyoruz

 Tarih: 09-07-2019 04:00:00

TOKİ Başkanı Bulut: “Eskişehirli vatandaşlarımızı daha çok yeşille ve oksijenle buluşturacağız”dedi.  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, idare tarafından Eskişehir’de yürütülen millet bahçesi projesine ilişkin bilgilendirmede bulundu.  Eskişehir Millet Bahçesi projesinde hiçbir aşamada yapılaşmanın planlanmadığını ve Eskişehirli vatandaşların daha çok yeşille buluşacağını ifade eden Bulut, askı sürecinin başlatılması için projenin Eskişehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne gönderildiğini söyledi.  Eskişehir Millet Bahçesi Projesinin toplam 56 bin 448 metrekare alanda yapılacağını belirten Bulut, “İmar kanununa göre Millet Bahçelerinde toplam alanın yüzde 5’ ine kadar yapılaşmaya izin verilmesine rağmen bu oran Eskişehir Millet Bahçesi için yüzde 5 seviyesinin çok altında yaklaşık yüzde 1,58 seviyesindedir. Ayrıca millet bahçesinin inşa edileceği alanda vatandaşlarımızın bilgilenmesi amacıyla proje görselleri millet bahçesi alanı çevresinde sergilenmektedir” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Özel çocuklara sahip çıkmalıyız Özel çocuklara sahip çıkmalıyız Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göster..
Muhtarlarımızın yanındayız Muhtarlarımızın yanındayız CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ye..
HABER ARŞİVİ
Yukarı