istanbul escort
HABER AKIŞI

50. yıl kutlanıyor

 Tarih: 22-01-2018 04:00:00

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cihan Ertok ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Dernek Başkanı Ertok, Başkan Kurt’a dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Geçtiğimiz Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 50. yılını kutladıklarını ifade eden Dernek Başkanı Ertok, Başkan Kurt’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.  Başkan Kurt, Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cihan Ertok ve yönetim kurulu üyeleri yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti. Gerçekleştirilen ziyarette dernek ve STK’ların önemine değinenKazım Kurt, Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği gibi hemşehri ve kültür derneklerinin, o yörenin kültürünün gelecek nesillere aktarma konusunda önemli bir rol oynadığını söyledi.   

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı