HABER AKIŞI

50. yıl kutlanıyor

 Tarih: 22-01-2018 04:00:00

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cihan Ertok ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Dernek Başkanı Ertok, Başkan Kurt’a dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Geçtiğimiz Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 50. yılını kutladıklarını ifade eden Dernek Başkanı Ertok, Başkan Kurt’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.  Başkan Kurt, Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cihan Ertok ve yönetim kurulu üyeleri yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti. Gerçekleştirilen ziyarette dernek ve STK’ların önemine değinenKazım Kurt, Eskişehir Kuzey Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği gibi hemşehri ve kültür derneklerinin, o yörenin kültürünün gelecek nesillere aktarma konusunda önemli bir rol oynadığını söyledi.   

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı