HABER AKIŞI

Zorluklar aşılıyor

 Tarih: 02-01-2018 04:00:00

Eskişehirspor’da geçtiğimiz sezon başında Başkan Halil Ünal ve ekibi tarafından sportif direktörlük görevine getirilen daha sonra o dönemin teknik patronu Alpay Özalan ile arasında çıkan tartışmalar neticesinde kulüpten ayrılmak zorunda kalan İzzet Erdoğan bu kez kalıcı gözüküyor. Halil Ünal’ın tekrar başkanlığa gelmesi itibariyle yarım kalan işlerini tamamlamak üzere Ünal’ın davetiyle hemen soluğu tesislerde alan İzzet Erdoğan şimdi kulüp içindeki konumu itibariyle zorlukları aşmak için canla başla çalışıyor. Ünal’ın sağ kolu gibi olan Erdoğan’ın futbolcularla görüşerek zorlukların aşıldığı yönünde oyunculara garanti veriyor. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı