istanbul escort
HABER AKIŞI

Ziyaretler devam ediyor

 Tarih: 03-03-2019 03:59:00

Bozüyük Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Bakıcı beraberindeki eşi Emine Bakıcı, AK Parti İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy ve yeni dönem AK Parti Belediye Meclis üyesi ve il genel meclisi adayları ile birlikte Bozüyük Devlet Hastanesi’ni, Diş Hastanesi’ni, Vergi Dairesi’ni ve Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Bakıcı ve beraberindekiler Bozüyük Devlet Hastanesi’nin Yeşilkent Mahallesi’nde bulunan binasını ziyaret ederek servislerde yatan, tedavileri devam eden ve poliklinik sırası bekleyen hastalara “geçmiş olsun” dileklerini iletti. Başkan Bakıcı ve beraberindekilere Hastane Müdürü Abdurrahman Ozan eşlik etti. Servislerde yatan hastalar ve yakınları ile sohbet eden Başkan Bakıcı ve beraberindekiler hastalara bir an önce sağlıklarına kavuşmaları temennisinde bulunarak sağlık personelinden hastaların durumları hakkında bilgi aldı. Tüm hastalara Allah’tan acil şifalar dileyen Başkan Bakıcı ve beraberindekiler ziyaretleri ile hastalara da moral verdi. Ardından Diş Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Bakıcı ve beraberindekiler buradaki poliklinikleri, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi ile Sağlık Ocaklarını da ziyaret ederek hastalara ‘geçmiş olsun’ dileklerini ilettiler ve sağlık çalışanlarına da görevlerinde kolaylıklar dilediler. 

  GÜNDEM HABERLERİ
YALOVA’DA  YAKALANDI YALOVA’DA YAKALANDI Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşinin Eskişehi..
MUHTEŞEM KUTLAMA MUHTEŞEM KUTLAMA 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ulus Anı..
BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca Anadolu'yu çevreleyen üç denizde eş zamanlı düze..
İşte katılımcı belediyecilik İşte katılımcı belediyecilik Katılımcı yönetim anlayışı ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, paydaşlarını art..
HABER ARŞİVİ
Yukarı