istanbul escort
HABER AKIŞI

Ziyaretler devam ediyor

 Tarih: 03-03-2019 03:59:00

Bozüyük Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Fatih Bakıcı beraberindeki eşi Emine Bakıcı, AK Parti İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy ve yeni dönem AK Parti Belediye Meclis üyesi ve il genel meclisi adayları ile birlikte Bozüyük Devlet Hastanesi’ni, Diş Hastanesi’ni, Vergi Dairesi’ni ve Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Bakıcı ve beraberindekiler Bozüyük Devlet Hastanesi’nin Yeşilkent Mahallesi’nde bulunan binasını ziyaret ederek servislerde yatan, tedavileri devam eden ve poliklinik sırası bekleyen hastalara “geçmiş olsun” dileklerini iletti. Başkan Bakıcı ve beraberindekilere Hastane Müdürü Abdurrahman Ozan eşlik etti. Servislerde yatan hastalar ve yakınları ile sohbet eden Başkan Bakıcı ve beraberindekiler hastalara bir an önce sağlıklarına kavuşmaları temennisinde bulunarak sağlık personelinden hastaların durumları hakkında bilgi aldı. Tüm hastalara Allah’tan acil şifalar dileyen Başkan Bakıcı ve beraberindekiler ziyaretleri ile hastalara da moral verdi. Ardından Diş Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Bakıcı ve beraberindekiler buradaki poliklinikleri, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi ile Sağlık Ocaklarını da ziyaret ederek hastalara ‘geçmiş olsun’ dileklerini ilettiler ve sağlık çalışanlarına da görevlerinde kolaylıklar dilediler. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı