istanbul escort
HABER AKIŞI

ZIMBA GİBİLER

 Tarih: 25-07-2019 10:46:13
Eskişehirspor’un Afyon kampı pür neşe devam ederken takımda yer alan futbolcuların güç topladığı gözlenirken teknik direktör Fuat Çapa’nın da umutlarının artması dikkat çekiyor.

Bu sezon geçen yılki kadrodan çok farklı oyuncu kadrosuyla mücadele vermeyecek olan ve hepsinin birbirini yakinen tanımasının avantajıyla lige iyi bir başlangıç yapmak isteyen Eskişehirspor’da her şey yolunda gidiyor.

Teknik Direktör Fuat Çapa yönetiminde günde çift antrenmanla Afyon kampını sürdüren Şimşeklerin moral ve motivasyon olarak çok iyi gözükmeleri dikkat çekiyor. Es Es’ler bugünde çift antrenmanla çalışmalarına ara vermeden devam edecek.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Ayak basmadık yer kalmayacak Ayak basmadık yer kalmayacak AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’EİYAP ve Köy Köy Eskişehir’’ ..
Orman Bölge isyan etti Orman Bölge isyan etti Orman Bölge Müdürlüğü Seyitgazi’de yaşanan orman yangını nedeniyle sosyal medyad..
Konut satışları resmen çakıldı Konut satışları resmen çakıldı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir'..
15 milyonluk şeffaf ihale 15 milyonluk şeffaf ihale Odunpazarı Belediyesi, Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı Kayıhan Sokak No:1 adr..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı