HABER AKIŞI

ZIMBA GİBİLER

 Tarih: 25-07-2019 10:46:13
Eskişehirspor’un Afyon kampı pür neşe devam ederken takımda yer alan futbolcuların güç topladığı gözlenirken teknik direktör Fuat Çapa’nın da umutlarının artması dikkat çekiyor.

Bu sezon geçen yılki kadrodan çok farklı oyuncu kadrosuyla mücadele vermeyecek olan ve hepsinin birbirini yakinen tanımasının avantajıyla lige iyi bir başlangıç yapmak isteyen Eskişehirspor’da her şey yolunda gidiyor.

Teknik Direktör Fuat Çapa yönetiminde günde çift antrenmanla Afyon kampını sürdüren Şimşeklerin moral ve motivasyon olarak çok iyi gözükmeleri dikkat çekiyor. Es Es’ler bugünde çift antrenmanla çalışmalarına ara vermeden devam edecek.

  GÜNDEM HABERLERİ
Asırlık meslek yok oluyor Asırlık meslek yok oluyor Eskişehir’de 40 yıldır yün yorgancılığı yapan 78 yaşındaki Ekrem Şentorun, bugün..
Odunpazarı’nda esnaf umutlu Odunpazarı’nda esnaf umutlu Eskişehir'in en önemli kültürel miraslarını içerisinde barındıran tarihi Odunpaz..
Maskeli dilenciler sokaklarda Maskeli dilenciler sokaklarda Eskişehir’de vatandaşların yoğun olduğu Sıcak Sular Bölgesi’nde yardım isteyen m..
HABER ARŞİVİ
Yukarı