HABER AKIŞI

Zabıta uyuyor mu?

 Tarih: 05-01-2018 04:00:00
Çankaya Mahallesi’nde açıkta çeşitli gıda maddelerinin insan sağlığı açısından tehlikeli olduğu belirtiliyor.

Dolapta satılması gereken gıdaların açıkta ve hijyenik olmayan şartlarda satılan gıda maddeleri ile ilgili olarak vatandaşlar, “Dolapta satılması gereken ürünlerin açıktan satılmasına zabıta ekiplerinin müdahale etmesi gerekmiyor mu? Belediye ve zabıta yetkililerine şikayet edilmesine rağmen neden önlem alınmıyor. Bu görüntüler Eskişehir gibi bir kente yakışmıyor” dedi. Vatandaşlar zabıta ekiplerinin bu tip olaylara müdahale etmesinin gerektiğini belirterek, bu tür açıkta satılan ürünler dolayısıyla insan sağlığını tehdit eden durumların ortaya çıktığına dikkat çekerek  yetkilileri göreve çağırdılar. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı