HABER AKIŞI

Yürekleri yakan ölüm

 Tarih: 24-12-2017 04:00:00

Bilecik’in Söğüt ilçesinde 4 gün önce kaybolan gencin intihar notu bıraktığı gölette cesedi bulundu. 20 Aralık tarihinden bu yana kendisinden haber alınamayan Söğüt Anadolu Lisesi öğrencisi Kemal Kara’nın cansız bedenine ulaşıldı. Olumsuz hava şartları ve yoğun sis yüzünden arama çalışmalarına verilen aranın ardından, Yalova ve Mudanya’dan gelen Deniz Polisleri eşyaların ve notun bulunduğu gölete girdi. Ekiplerin yaklaşık 1 saatlik çalışması sonrası kayıp gencin cansız bedeni bulundu. Kemal Kara’nın cesedi otopsi için Söğüt Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Öte yandan gencin çantanın içinden çıkan defterde yazan notta ölümünden kimsenin sorumlu olmadığını ve annesini çok sevdiğini yazdığı ortaya çıkmıştı. 

 

 

 

  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı