istanbul escort
HABER AKIŞI

Yürekleri büyük mezunlar

 Tarih: 16-06-2019 04:00:00

Odunpazarı İlçe Milli Eğitim’e bağlı 30 Ağustos Ortaokulu 8/D sınıfından bir grup gönüllü öğrenci mezuniyet balosu düzenlemek yerine sosyal sorumluluk bilincine yönelik etkinlikler gerçekleştirdiler.  İlk olarak gönüllü öğrenciler öğretmenleriyle birlikte Tepebaşı Doğal Yaşam Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirerek barınak hayvanlarına mama bağışında bulundular. Barınak imkanları ve hayvan sahiplenme konusunda merkezden bilgi aldılar.  İkinci olarak da ülkemizin yeşil dokusunun genişletilmesi çalışmaları sürdüren TEMA vakfına 17 adet fidan bağışında bulundular.  Hem hayvansever, hem de doğasever katkılarından dolayı öğrencileriyle gurur duyduğunu belirten sınıf ve İngilizce öğretmenleri Fatma Akgül Arabacı öğrencilerini sosyal sorumluluklarının farkında bireyler olarak yetiştirmenin ve mezun etmenin mutluluğunu yaşıyor. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Özel çocuklara sahip çıkmalıyız Özel çocuklara sahip çıkmalıyız Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göster..
Muhtarlarımızın yanındayız Muhtarlarımızın yanındayız CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ye..
HABER ARŞİVİ
Yukarı