HABER AKIŞI

Yönetimin favorisi CENGİZ SEÇSEV

 Tarih: 08-01-2021 02:38:59

Eskişehirspor yönetiminin teknik adam favorisi Cengiz Seçsev. Eskişehir teknik adamlığa 1993-94 sezonunda başlayan Seçsev, 2015-2016 sezonu sonrasında takım çalıştırmadı.

 

Eskişehirspor yönetimi dün TÜFAD Eskişehir Şubesi’nin yaptığı çağrı doğrultusunda ibreyi Eskişehirli teknik adam Cengiz Seçsev’e çevirdi. Yönetimin favorisi olan Seçsev şuan boşta.

Başkan Mustafa Akgören ve ekibi yaşanan tüm olumsuzlukları kendi lehlerine çevirebilmek için teknik adam konusunda hata yapmak istemiyor.

Yönetim yaşanan krizi aşabilmek için bir taraftan görüşmeler yaparken bir taraftan sponsorlarla ilgili görüşmelerin ardından transfer tahtasını açmak için çaba harcıyor.

Teknik direktör konusunda da gözler Cengiz Seçsev’e çevrilmiş durumda. Seçsev, en son Batman Petrolspor’u çalıştırmıştı.

61 yaşındaki teknik adam Seçsev, bugüne kadar Tarsus İdman Yurdu, Eskişehir Şekerspor, ESKİspor, Bilecikspor,Bugsaş gibi takımları çalıştırdı.

  GÜNDEM HABERLERİ
SALGINDA DÖNÜM NOKTASI SALGINDA DÖNÜM NOKTASI Sağlık çalışanlarının aşılanması başladı. İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge “Aşı çalış..
Tünelin ucundaki ışık covid-19 aşısı Tünelin ucundaki ışık covid-19 aşısı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları v..
GENEL MÜDÜRDEN YERİNDE İNCELEME GENEL MÜDÜRDEN YERİNDE İNCELEME Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Keleşer, Esk..
HABER ARŞİVİ
Yukarı