istanbul escort
HABER AKIŞI

Yönetim sessiz!

 Tarih: 04-09-2018 04:00:00
Sezona çok iyi transferlerle giren ancak lisansların çıkmaması nedeniyle güçlükler yaşayan Eskişehirspor yönetiminde sessizlik hakim.

Yaşanan tüm krizlerin ardından genç kadro ile 2018-2019 sezonunun ilk yarısında sahada mücadele etmek zorunda kalan yönetimin sessizliğe bürünmesi dikkat çekiyor. Başkan Halil Ünal ve ekibinin söz konusu ilk yarı sonuna kadar yaşanacak periyotun değerlendirmesini yapacağı ve çizilecek olan yol haritasıyla genç kadronun arkasında durulacağı yönünde açıklamalar bekleniyor.

Siyah kırmızılı kadroda şuanda yer alan genç oyuncularda yönetimin kendilerine sahip çıkmasını ve her daim yanlarında olmasını arzu ediyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı