HABER AKIŞI

Yönetim sessiz!

 Tarih: 04-09-2018 04:00:00
Sezona çok iyi transferlerle giren ancak lisansların çıkmaması nedeniyle güçlükler yaşayan Eskişehirspor yönetiminde sessizlik hakim.

Yaşanan tüm krizlerin ardından genç kadro ile 2018-2019 sezonunun ilk yarısında sahada mücadele etmek zorunda kalan yönetimin sessizliğe bürünmesi dikkat çekiyor. Başkan Halil Ünal ve ekibinin söz konusu ilk yarı sonuna kadar yaşanacak periyotun değerlendirmesini yapacağı ve çizilecek olan yol haritasıyla genç kadronun arkasında durulacağı yönünde açıklamalar bekleniyor.

Siyah kırmızılı kadroda şuanda yer alan genç oyuncularda yönetimin kendilerine sahip çıkmasını ve her daim yanlarında olmasını arzu ediyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı