HABER AKIŞI

Yönetim İstanbul’u mesken tuttu

 Tarih: 18-05-2018 04:00:00  -   Güncelleme: 18-05-2018 16:02:08
Eskişehirspor yönetimi belirlediği kongre tarihinin ardından İstanbul’u mesken tuttu. Siyah kırmızılı kulübün başkanı Halil Ünal, bir dizi görüşmelerini burada sürdürüyor. 6 – 13 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesined kaynak arayışlarını sürdüren Başkan Halil Ünal ile Başkan Vekili Erdal Şahbaz’ın İstanbul’dan olumlu izlenimlerle dönmesi bekleniyor. Başkan Halil Ünal’ın yapılacak olan genel kurulda aday olmayacağını belirtmesine rağmen Erdal Şahbaz’ın başkanlık için adı ön plana çıkmış durumda. Erdal Şahbaz’ın başkanlığında bir yönetimin oluşması durumunda İsmail Ilgaz, Gürdal Abacı, İsmail Hakkı Gül gibi isimlerinde listede olacağı ileri sürülüyor. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı