istanbul escort
HABER AKIŞI

Yöneticiler servis yaptı

 Tarih: 10-01-2019 04:00:00
Şehir Hastanesi personel yemekhanesinde düzenlenen kahvaltı programına Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yaşar Bildirici, Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Soner Yılmaz, tüm hastane idarecileri ve  Sağlık Müdürlüğü yöneticileri katıldı.İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge ve İl Sağlık Yöneticileri Kahvaltı programında görme engelli personellere eşlik ederek kahvaltı servisi yaptılar. Kahvaltı programında kurum çalışanı görme engelli personellere hitap eden,  İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge; Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle Şehir Hastanemizin güzel ve ferah ortamında kurumumuzda görev yapan siz değerli çalışanlarımızla kahvaltı programıyla bir araya gelmiş olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, her zaman engelli vatandaşların ve kurumlarımızda görev yapan görme engelli personellerinin yanında oldukları ifade ederek haftalarını kutladı.Müdür Bilge; Sağlık Müdürlüğü ve sağlık idarecileri olarak her zaman sorunlarınızı dinleyip, çözüm bulma noktasında gayret içinde olacaklarını söyleyerek, önemsedikleri bu tür buluşmaları geleneksel hale getirerek devam edeceklerini de sözlerine ekledi. (Özdemir Uçak)
  GÜNDEM HABERLERİ
ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Recep Tayyip Erdoğan, "Eskişehir, 31 Mart'ta şeh..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı