HABER AKIŞI

‘YOKUM” dedi

 Tarih: 21-09-2019 11:49:54
Eskişehirspor da bir dönem başkanlık yapan isimlerden Sinan Özeçoğlu’na çağrıda bulunan taraftarlara kötü haber geldi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in desteğini alacağı isimler arasında gösterilen Sinan Özeçoğlu için sosyal medyadan verilen desteklerle ilgili olarak son dakika açıklaması geldi.

Siyah kırmızılı kulübün içinde bulunduğu krizin aşılması adına göreve gelmesi istenen Sinan Özeçoğlu, “Bizim başkanlık için her hangi bir düşüncemiz söz konusu değildir. Kesinlikle aday olmayacağım. Geçmişten bugüne kadar ne zaman bir ihtiyaç olduğunda yine elimizden geldiği kadar desteğimizi sürdürürüz” dedi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Emeklilerin yüzü gülmeli Emeklilerin yüzü gülmeli Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Eskişehir Şube Başkanı Arif Duru, emeklilerin h..
Karardan hemen vazgeçilsin Karardan hemen vazgeçilsin Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur..
Başkan Çalışkan Seyitgazi’de Başkan Çalışkan Seyitgazi’de AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, normalleşme süreciyle birlikte..
Virüs gölgesinde festival Virüs gölgesinde festival Sivrihisar ilçesinde temsili Nasreddin Hoca eşliğinde Korona virüs salgınının so..
HABER ARŞİVİ
Yukarı