HABER AKIŞI

Yılın taraftarı Nefer

 Tarih: 12-02-2020 04:00:00
Son yıllarda Eskişehirspor’a sahip çıkan ve uzun-yakın demeden tüm maçlarda içeride dışarıda takımlarını destekleyen taraftar gruplarımızdan Nefer Yılın Taraftar Grubu ödülüne layık görüldü.

İnternational Sport Summit tarafından düzenlenen Kariyer Hukuk Derneğinin "Ediz Bahtiyaroğlu Yılın Spor Ödülleri" töreninde Nefer Grubu "Yılın Taraftar Grubu" ödülüne layık görüldü.

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı ve Nefer Tribün Lideri Murat Diri yaptığı paylaşımda, "İnternational Sport Summit tarafından düzenlenen Kariyer Hukuk Derneğinin "Ediz Bahtiyaroğlu Yılın Spor Ödülleri" töreninde NEFER GRUBU olarak "Yılın Taraftar Grubu" ödülüne layık görülmekten dolayı Eskişehirspor tribünleri adına onur ve gurur duyuyoruz. Yaşasın Eskişehirspor..!

Rahmetli Ediz'in bizlerin yüreğinde yeri bir başkadır. Bu ödüle layık görülmenin manevi anlamı Eskişehirspor tribünleri için çok değerlidir. Başkanımız sayın Mustafa Akgören'in de katılacağı ve konuşma yapacağı ödül törenine İstanbul'da yaşayan gönüldaşlarımızı da bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı