istanbul escort

HABER AKIŞI

Yetimler unutulmadı

 Tarih: 10-08-2019 04:00:00
Eskişehir Göç İdaresi Müdürlüğü yetkilileri, yurt dışından kente göç etmek zorunda kalan yetimleri ziyaret etti.

Müdürlükten yapılan yazılı açıklamaya göre, İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum ve İletişim Dairesi Başkanlığınca gönderilen MUYU eğitim setleri yetim çocuklara dağıtıldı. Ayrıca çocuklara bayramlık giysiler de verildi. Açıklamada görüşlerine yer verilen İl Göç Müdür Vekili Gökhan Akyıldız, Eskişehir'e Musul'dan, Kerkük'ten ve Telafer'den göç eden Türkmen yetimlerle bayram öncesi bir araya geldiklerini belirtti. Eskişehir'in kültürel zenginlikleri hoşgörüyle karşılayan güzel bir kent olduğunu kaydeden Akyıldız, şefkat ve merhamet ülkesi Türkiye'de birlik ve beraberliğin daim olmasını temenni etti.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Söz verdik yapıyoruz Söz verdik yapıyoruz 31 Mart 2019 seçimlerinde ikinci kez göreve yeniden seçilen Odunpazarı Belediye ..
Kiralık dönemi bitecek Kiralık dönemi bitecek Kiralık araçları bitirmeyi amaçlayan Odunpazarı Belediyesi, 16 yeni çöp kamyonla..
Günay Paris’te konuştu Günay Paris’te konuştu AK Parti Eskişehir Milletvekili ve AKPM Üyesi Prof. Dr. Emine Nur Günay, AKPM So..
5 yıl uyumlu çalışacağız 5 yıl uyumlu çalışacağız Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı bölgesinde ilk kez göreve seç..
HABER ARŞİVİ
Yukarı