HABER AKIŞI

Yemekte buluştular

 Tarih: 16-07-2018 04:00:00

Bilecik'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehit yakınları, şehit aileleri ve gaziler onuruna akşam yemeği düzenledi. Gecede tüm şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilenen Vali Tahir Büyükakın ve eşi Figen Büyükakın, program boyunca konuklarıyla sohbet etti. Şehit ailelerinin şehitlerin emaneti olduğunu ifade eden Vali Büyükakın, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında şehitlerimizin bizlere emaneti kıymetli ailelerimizle, gazilerimizle bir araya geldik. Bu birlik, bu vatan aşkı oldukça bu ülke ve bu millet ebed müddet var olacaktır." diye konuştu. Programa, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tanju Selçuk Yücel, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Adlı Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Kamil Kaya, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Garnizon Komutanı Muslim Akdoğan, Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Jandarma Komutanı Hacı Mehmet İnce, vali yardımcıları, il protokolü ve davetliler katıldı. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Yerel demokrasinin  en eski örneği Yerel demokrasinin en eski örneği Vali Özdemir Çakacak, muhtarlık müessesesinin, geçmişi yaklaşık 200 yıl önceye d..
 Anadolu’ya büyük onur Anadolu’ya büyük onur Anadolu Üniversitesi, uluslararası standartların hazırlanması sürecine katkı sağ..
En iyi denetleyici tüketicinin kendisi En iyi denetleyici tüketicinin kendisi İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Dünya Gıda Günü dolayısıyla bir etkinlik ..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı