HABER AKIŞI

Yedekçi Tepebaşı’nda

 Tarih: 25-02-2018 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı ziyaret etmek üzere Eskişehir’e gelen CHP İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi, Tepebaşı Belediyesi’nin proje ve tesislerini yerinde inceledi. Başkan Ataç ile birlikte ilk olarak Mustafa Kemal Paşa Belde Evi’ne giden Yedekçi, burada Belde Evleri’nin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Kadınların katıldığı kursları yerinde gören Yedekçi ilk olarak iğne oyası kursunda kursiyerler ile birlikte nakış işledi, ardından halk oyunları ve yağlı boya kursuna katıldı. Başkan Ataç ve Milletvekili Yedekçi’nin bir sonraki durağı ise Aşağısöğütönü Mahallesi’ndeki Yaşam Köyü ve Alzheimer Merkezi oldu. Burada da çalışmalar hakkında Başkan Ataç’tan bilgiler alan Yedekçi, sosyal belediyecilik anlamında hayata geçirdiği başarılı işlerden ötürü Ataç’a teşekkür etti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı