istanbul escort
HABER AKIŞI

Yaz mevsiminde çocuk beslenmesine dikkat

 Tarih: 22-07-2018 04:00:00
Beslenme ve Diyet Uzmanı Mine Şenarslan Toraman, yaz aylarında çocukların beslenme düzenlerine yönelik bilgilendirmelerde bulundu. 
Çocukluk dönemi; büyüme ve gelişmenin hızlı seyrettiği, beslenme alışkanlıklarının şekillendiği bir dönemdir. Özellikle beslenme alışkanlıklarının kazanıldığı bu dönem çocuklar için oldukça önemliyken özellikle yaz dönemlerinde tüketilen besinler çocukların sağlığı için en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri haline geliyor. Özellikle yaz aylarında çocuklardaki kilo artışını önlemek ve onları sosyalleştirmek adına çeşitli aktivitelere yönlendirilip, bol bol hareket etmelerini sağlamak gerektiğini belirten Uzman Diyetisyen Toraman, besin ihtiyaçlarının karşılanmaması durumunda karşı karşıya kalınması muhtemel olan bağışıklık problemlerinin de meydana gelebileceğini söyledi. İHA
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı