HABER AKIŞI

Yaşayan sokaklar

 Tarih: 19-08-2018 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç Sakin Okul Eğitim Kültür ve Sanat Derneği’ni ağırladı. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, eğitimciler ile bir araya gelmeye devam ediyor. Sakin Okul Eğitim Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Ferhat Taşdelen ve dernek yöneticisi eğitimciler, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Taşdelen ve beraberindekiler, dernek çalışmaları ve projeler hakkında Başkan Ataç’a bilgiler aktardı. Başkan Ataç da dernek temsilcilerine, Tepebaşı Belediyesi Esentepe Çocuk Sanat Ve Kültür Merkezi’nin bulunduğu Songül Sokak’ta ve Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan Kumluk Sokak’ta “Yaşayan Sokaklar” sloganı ile düzenlenen sokak şenliklerinin, vatandaşlardan büyük beğeni topladığını ifade ederek birlikte yapılacak projelere sıcak baktığını belirtti.

  GÜNDEM HABERLERİ
AYNI GEMİNİN  YOLCULARIYIZ AYNI GEMİNİN YOLCULARIYIZ Büyükelçilere verilen yemekte konuşan Vali Özdemir Çakacak, “Biz kendimizi Afrik..
Kireç Mahallesi’nde su sevinci Kireç Mahallesi’nde su sevinci Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sı..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı