istanbul escort
HABER AKIŞI

Yaşayan sokaklar

 Tarih: 19-08-2018 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç Sakin Okul Eğitim Kültür ve Sanat Derneği’ni ağırladı. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, eğitimciler ile bir araya gelmeye devam ediyor. Sakin Okul Eğitim Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Ferhat Taşdelen ve dernek yöneticisi eğitimciler, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Taşdelen ve beraberindekiler, dernek çalışmaları ve projeler hakkında Başkan Ataç’a bilgiler aktardı. Başkan Ataç da dernek temsilcilerine, Tepebaşı Belediyesi Esentepe Çocuk Sanat Ve Kültür Merkezi’nin bulunduğu Songül Sokak’ta ve Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan Kumluk Sokak’ta “Yaşayan Sokaklar” sloganı ile düzenlenen sokak şenliklerinin, vatandaşlardan büyük beğeni topladığını ifade ederek birlikte yapılacak projelere sıcak baktığını belirtti.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı