HABER AKIŞI

Yarım asırlık buluşma

 Tarih: 04-11-2019 04:00:00

Eskişehir Demiryolları Meslek Okulu 1974-1975 mezunları Tülomsaş’ta düzenledikleri kaynaşma ve tanışma etkinliğinde yarım asırlık anılarını paylaştı.

TCDD Meslek Okulu 1974- 1975   mezunları, düzenlenen akşam yemeği etkinliğinde bir araya geldiler. TCDD Meslek Okulu’nda 1974 -1975 yıllarında birlikte okuyan demiryolcular; geleneksel olarak düzenlenen akşam yemeği etkinliğinde, 50 yıl sonra buluştular. Tülomsaş’ın bir Salonu’nda bir araya gelen TCDD Meslek Okulu mezunları adına bir açıklamada bulunan Veysel Kutlu, “Bizlerin mezun olalı 50’nci yılı için, bir araya geliş yıl dönümümüz. Aradan ‘yarım asır’ gibi zaman geçti. Mezuniyetimizin 50’nci yılı nedeni ile, burada bu etkinliğimizi hep birlikte düzenledik. Aramızda vefat edenlerimizde oldu ama birlikte beraberliğimiz halen devam ediyor” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI Eskişehir’de koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmeler..
Otogarda hareket var Otogarda hareket var Koronavirüs tedbirleri sonrasında normalleşme dönemine girilmesi ile birlikte aç..
Basına paket şart Basına paket şart CHP’nin gazeteci kökenli Milletvekili Utku Çakırözer’in hazırladığı Mayıs ayına ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı