istanbul escort
HABER AKIŞI

Yangına karşı önlem

 Tarih: 10-06-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bayram öncesinde yabani otları temizliyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, boş arsalarda ve kaldırımlarda büyüyen otları temizliyor. Oluşturulan ekip, küçük alanlardaki otları tırpanla alırken, büyük alanları ise araçlar ile sürerek ortadan kaldırıyor. Ekipler, Yeşiltepe Mahallesi’nden başladığı ot temizliğine diğer mahallelerde de devam edecek. Yetkililer, boş arsa ve kaldırımlarda büyüyen otların zaman zaman yangınlara neden olduğunu belirterek, bunu ortadan kaldırmak ve bu alanların temizlenmesi amacıyla bu çalışmaların devam edeceği bildirildi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı