istanbul escort
HABER AKIŞI

Yalnızlar kenti olduk

 Tarih: 11-06-2018 11:43:04
Azeri gazını Avrupa’ya taşıyacak olan TANAP’ın tarihi açılışı öncesi Türkiye’de dağıtımın merkezi Eskişehir ve Seyitgazi’de büyük bir hazırlık yapılıyor.

Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı’nın (TANAP) açılış töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, 12 Haziran’da Eskişehir’de gerçekleştirilecek. Dünyanın son yıllardaki en büyük enerji projelerinden TANAP’ın açılışı için Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Gürcistan Cumhurbaşkanı Margvelaşvili ve KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı da katılacak.

ÜST DÜZEY ÖNLEMLER

Seyitgazi bölgesinde kurulan kompresör ve ölçüm istasyonları alanında da hazırlıklar sürüyor. Devlet büyüklerinin açılış sonrası ziyaret etmesi beklenen tesislerde tüm detaylar dikkatle inceleniyor. Ayrıca Valilik Meydanı’nda da bugün itibariyle açılış hazırlığı başlayacak. Cumhurbaşkanlarının katılacağı tören nedeniyle güvenlik üst seviyeye çıkarılacak ve trafikte düzenleme yapılacak.

  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı