istanbul escort
HABER AKIŞI

Yalçın’dan ince mesaj

 Tarih: 05-02-2018 04:00:00

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Fevzi Yalçın partisinin Eskişehir’deki Pazar toplantısına katılarak isim vermeden Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan’ı eleştirdi. Geçtiğimiz hafta ve daha önceki haftalarda Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a ısrarla ağır ithamlarda bulunan Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, Genel Başkan Yardımcısı Fevzi Yalçın tarafından ince bir mesajla uyarıldı.  Özcan geçtiğimiz hafta Afrin’de gerçekleşen operasyonu desteklemediği iddia edilen Başkan Kazım Kurt’a büyük tepki göstermiş ağır ithamlarda bulunmuştu. Bu haftaki toplantıya katılan Genel Başkan Yardımcısı Fevzi Yalçın siyasi üsluba dikkat çekti. Yalçın,  “Bu ülkede herkesin iktidarla aynı fikirde olması gerekmez. İnsanların fikirleri vardır. Biz katılmayabiliriz. Düşünceleri sapık da bulabiliriz ama bunun karşılığı linç değildir. Şunu kast ediyorum. Muhalefet eden her siyasi otorite, siyasi parti ya da siyasi partinin genel başkanı ya da il başkanı, ilçe başkanı ya da sivil toplum örgütlerinden herhangi bir tanesi hükümetin bugünkü politikaları ile ilgili en ufak bir tenkit de bulunduğunda hainlikle ve ihanetle suçlanmaktadır. Böyle bir şey olamaz. Bir ülkenin eğer ifade özgürlüğü söz konusu ise bunları söylemek hakkıdır ve siz bunun doğrusunu söylemeye devam edersiniz. Sizce doğrusu ne ise uygulamaya devam edersiniz. Ben bir şey savunuyor değilim” ifadelerini kullandı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı