istanbul escort
HABER AKIŞI

Yağmur gibi oy yağacak

 Tarih: 08-03-2019 11:40:08
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın seçim iletişim merkezleri, Eskişehirlilerin yoğun ilgisi ile coşku dolu bir ortamda açılmaya devam ediyor. Batıkent Mahallesi’ndeki merkezin açılışı da yağan yağmura rağmen bayram havasında gerçekleşti.

Batıkent Mahallesi’nde yağmur altında gerçekleşen seçim iletişim ofisi açılışı Eskişehirlilerin yoğun ilgisi ile gerçekleşti. Açılış törenine Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca ve çok sayıda vatandaş katıldı.Yağmur altında oynanan çiftetelli ile başlayan açılış töreninde konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, “Bu yağmurlu günde, güzel ve bereketli havada bizleri yalnız bırakmadınız sağ olun, var olun. Bu yağmur neyin işareti biliyor musunuz? 31 Mart’ta da yağmur gibi oy yağacak. Merkezde 3 belediye, en az 7 belediye de kırsalda olmak üzere yağmur gibi oy yağacak. Son 20 yılda çok güzel şeyler yaşadık hep birlikte. 1999’da Batıkent’te gelindiğinde, arabayla bile buraya girilemiyordu. Burada değil market, kamyon kasasında bakkallar vardı. Sonrasında yaptığımız çalışmalar ile birlikte Batıkent de aldı başını gitti. Sadece Eskişehirlilerin değil, şehir dışından da birçok insanın özendiği bir mahalle haline geldi. Sizler, bizlere güvenip oy vermeseydiniz burada olamazdık, bu işleri yapamazdık. Batıkent’e geldiğimizde iftihar ediyoruz, mutluluk duyuyoruz. Çünkü çok düzenli ve güzel bir mahalle oldu, daha da güzel noktalara gelecek. Bakın şu yağmurda hepiniz buradasınız, ne mutlu bize. Yağmur, kar demeden bizleri destekliyorsunuz. Sizin de başınızı eğilmedi, bizim de başımız eğilmedi. Bundan sonra da eğilmeyecek. Eskişehir 20 senede bu güzel noktaya geldi. İnanın 20 sene bir şehrin bu noktaya gelebilmesi için uzun bir süre değil. Civarımızdaki şehirlere bakın; Afyonkarahisar’a, Kütahya’ya ya da başka illere bakın. Akşam güneş battıktan sonra sokakta insan kalmıyor. Bizde ise ikinci bir hayat başlıyor ve insanlarımız gezmeye, yemek yemeye, alışverişe çıkıyor ve mutlu bir hayat devam ediyor. Bu Türkiye’de bitti. Büyük illerde de küçük illerde de bitti. Çok şükür ki Eskişehir bu güzel halde, nasıl bu halde? Sizlerin desteği ve vermiş olduğunuz güçle. Burada 3 belediye başkanı olarak çok güzel işler yaptık ve bu güzel işleri yapmaya devam edeceğiz” diyerek Başkan Ataç’a teşekkür çiçeği takdim etti. Törende daha sonra açılış kurdelesinin kesilmesi ile seçim iletişim merkezi açıldı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı