istanbul escort
HABER AKIŞI

Yabancı dillerde devir teslim

 Tarih: 10-02-2019 04:00:00

Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda düzenlenen devir teslim töreniyle Prof. Dr. Belgin Aydın, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü görevini Prof. Dr. Hatice Ferhan Odabaşı’na devretti.  Çok Amaçlı Salon’da gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan Prof. Dr. Belgin Aydın, çok güzel çalışmaların yapıldığını vurgulayarak, “Personelimizle hiçbir zaman problem yaşamadım. Ferhan Hoca, benim de eski bir hocam. Kendisinden birçok şey öğrendim. Eminim ki, kuruma da çok büyük katkıları olacaktır. Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. Prof. Dr. Aydın konuşmasının ardından Prof. Dr. Hatice Ferhan Odabaşı’na kitap ve çiçek hediye etti.  Görevi teslim alan Prof. Dr. Hatice Ferhan Odabaşı ise duygu ve düşüncelerini şu şekilde ifade etti: “Odasına oturduğum insan benim için çok kıymetli. Umarım bu görevin hakkını verebilirim. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. Kitaplar için de çok mutlu oldum. Belgin hocamız biz yeni kitaplar yaparken de, inşallah her zaman yanımızda olacaktır.” 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı