istanbul escort
HABER AKIŞI

Yabancı dillerde devir teslim

 Tarih: 10-02-2019 04:00:00

Anadolu Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda düzenlenen devir teslim töreniyle Prof. Dr. Belgin Aydın, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü görevini Prof. Dr. Hatice Ferhan Odabaşı’na devretti.  Çok Amaçlı Salon’da gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan Prof. Dr. Belgin Aydın, çok güzel çalışmaların yapıldığını vurgulayarak, “Personelimizle hiçbir zaman problem yaşamadım. Ferhan Hoca, benim de eski bir hocam. Kendisinden birçok şey öğrendim. Eminim ki, kuruma da çok büyük katkıları olacaktır. Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. Prof. Dr. Aydın konuşmasının ardından Prof. Dr. Hatice Ferhan Odabaşı’na kitap ve çiçek hediye etti.  Görevi teslim alan Prof. Dr. Hatice Ferhan Odabaşı ise duygu ve düşüncelerini şu şekilde ifade etti: “Odasına oturduğum insan benim için çok kıymetli. Umarım bu görevin hakkını verebilirim. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. Kitaplar için de çok mutlu oldum. Belgin hocamız biz yeni kitaplar yaparken de, inşallah her zaman yanımızda olacaktır.” 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı