HABER AKIŞI

Voleybolcular Muğla’da

 Tarih: 18-07-2018 04:00:00

Bu sene Muğla’da 20-21-22 Temmuz 2018 tarihlerinde 4. sü gerçekleştirilecek olan ve yaklaşık 40 takımın mücadele edeceği Türkiye Voleybol Masters Şampiyonasında ilimizden 3 takım mücadele edecek. İki yıldır aktif olarak şampiyonaya katılan 50 yaş üzeri Eskişehir Erkek  Masters Voleybol takımının yanında bu yıl 35 yaş üzeri Erkek Voleybol ve 31 yaş üzeri bayan voleybol takımları da şampiyona da mücadele edecekler.50 yaş üzeri Erkek Voleybol takımı Antrenörü Metin Tomsuk bu yılda hedeflerinin final oynamak olduğunu vurgulayarak kendilerine     destek veren Büyükşehir Belediyesi, Papağan çiğbörek, Pino, Küpeliler A.Ş ve  medya sponsoru Kanal 26’ya teşekkürlerini iletti. Tomsuk, takımda sakatlıkların bulunmadığını ve çok iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerini haftada iki gün idman bir gününü de hazırlık maçı yaparak tamamladıklarını ifade etti. Perşembe günü hareket edecek 50 yaş üzeri erkek voleybol Takım’ında Ünal Kayhan, Mehmet Şenbayram ,Mustafa Besler, Adnan Acar, Oğuz Şenyapıcı, Ramazan Kaya ve İlhan Yalçın yer alıyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı