istanbul escort
HABER AKIŞI

Voleybolcular Muğla’da

 Tarih: 18-07-2018 04:00:00

Bu sene Muğla’da 20-21-22 Temmuz 2018 tarihlerinde 4. sü gerçekleştirilecek olan ve yaklaşık 40 takımın mücadele edeceği Türkiye Voleybol Masters Şampiyonasında ilimizden 3 takım mücadele edecek. İki yıldır aktif olarak şampiyonaya katılan 50 yaş üzeri Eskişehir Erkek  Masters Voleybol takımının yanında bu yıl 35 yaş üzeri Erkek Voleybol ve 31 yaş üzeri bayan voleybol takımları da şampiyona da mücadele edecekler.50 yaş üzeri Erkek Voleybol takımı Antrenörü Metin Tomsuk bu yılda hedeflerinin final oynamak olduğunu vurgulayarak kendilerine     destek veren Büyükşehir Belediyesi, Papağan çiğbörek, Pino, Küpeliler A.Ş ve  medya sponsoru Kanal 26’ya teşekkürlerini iletti. Tomsuk, takımda sakatlıkların bulunmadığını ve çok iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerini haftada iki gün idman bir gününü de hazırlık maçı yaparak tamamladıklarını ifade etti. Perşembe günü hareket edecek 50 yaş üzeri erkek voleybol Takım’ında Ünal Kayhan, Mehmet Şenbayram ,Mustafa Besler, Adnan Acar, Oğuz Şenyapıcı, Ramazan Kaya ve İlhan Yalçın yer alıyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı